KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12376359
nr 1237 6359
Walter du Halde (f. 1919), picknick. Signerad. Olja på duk, 50x70
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 februari 2019
kl 19:49:39
300 kr
400 kr
450 kr
500 kr